Zábavný Kaktus

399 Kč –12 %
Kaktus ilustrace 2
399 Kč –12 % 349 Kč
Skladem

Seznamte se s kaktusem, který vám poskytne hodiny a hodiny zábavy! 

  • Napodobuje zvuky
  • Zpívá a tančí
  • Vestavěné LED světla
  • 120 různých skladeb
  • Nekonečná zábava

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kaktus ilustrace 3

 

Tancujte a zpívejte

- Kaktusák je ten pravý malý tanečník a zpěvák zároveň. Sledujte ho a naučte se některé pohyby. Můžete si s ním také zazpívat duet.

Čím je tak výjímečný?

- Vyberte si z více než 120 různých skladeb! Váš Kaktusák dokáže tančit a bavit se na 120 různých písniček. Takže se nemusíte bát, že by vás hudba omrzela! Pokud se vám bude zdát, že dobře tančí, budete teprv překvapeni jeho zpěvem! Kaktus opakuje vše, co slyší!

Vestavěné LED světla

- Kromě 120 nahraných skladeb a možnosti nahrávat a přehrávat vše, co slyší, má také zabudované LED osvětlení. Během provozu se LED diody rozsvěcují a kaktus se trsá jako nikdo jinej.

Bezkonkurenční kvalita zvuku!

- Kaktusák se může pochlubit pokročilým zvukovým systémem, který poskytuje zvuk nejvyšší kvality! Uslyší ho i sousedé :D

360 Stupňů zábavy!

- Kaktusák trsá o 360 stupňů a provádí různé zábavné pohyby. V kombinaci s jeho máchajícíma rukama si dopřejte opravdovou malou show v pohodlí vašeho domova! 

Vyroben tak, aby dlouho vydržel!

- Je vyroben pro dlouholeté používání, protože má pevnou konstrukci, takže si můžete být jisti, že se nerozbije!

Jak kaktus funguje?

- Je to jednoduché, stačí vložit baterie typu AA (nebo nabít přes kabel), stisknout tlačítko napájení, pak se pohodlně usadit, relaxovat a užívat si písničky a tance! Baterie vydrží dlouho, takže se nemusíte bát, že se nic nevydrží!

Ideální dárek!

-  Nakupování dárků bývá otravné, skoncujte s tím! Kaktusák bude u obdarovaných vždy sklízet velký úspěch, protože je to opravdu jedinečný dárek!

 

Zpívající a tančící kaktus se stal hitem sociálních sítí - Instagramu i TikToku! Milují jej děti, ale i dospělí po celém světě.

Parametry zpívajícího kaktusu

  • výška cca 30 cm
  • napájení: USB ( součástí balení )
  • materiál: příjemný plyš